<

ZESPÓŁ Klubu KROKODYL


LEKARZE:


lekarz stomatolog Judyta Binięda - Niezwykle precyzyjna i dokładna. Zawsze uśmiechnięta, serdeczna i cierpliwa, dzięki czemu więzi z Pacjentami stają się naturalnie bardzo silne. Rodzicom szczegółowo udziela wszelkich informacji.


lekarz stomatolog Katarzyna Rajkowska - Perfekcjonistka, zawsze uśmiechnięta i wyrozumiała. Ciągle dąży do doskonalenia swych umiejętności zawodowych, nie boi się wyzwań i trudnych zabiegów. Fantastycznie nawiązuje kontakt z dziećmi, które ją uwielbiają! Jej pasją jest ortodoncja .


lekarz stomatolog Dorota Grajczyk - Energiczna, wyjątkowo serdeczna i opiekuńcza. Bardzo kocha dzieci, co przekłada się na jej relacje z Pacjentami.


lekarz stomatolog Olga Bednarek – Filigranowa kobieta niewiarygodnie spokojna, cierpliwa, łagodna i delikatna. Do pracy podchodzi z pełną pasją.


lekarz stomatolog Agnieszka Szpadzińska ORTODONTA- Niezwykle sympatyczna, pełna poczucia humoru. Przenosi ciepło domowego ogniska również do pracy, dzięki czemu Pacjenci uwielbiają do niej przychodzić. Jej doświadczenie pozwala na to, aby każdy Pacjent mógł cieszyć się nowym, promiennym uśmiechem.


lekarz stomatolog Monika Samulak Nafalska - Niezwykle cierpliwa , pełna zaangażowania , z ogromnym spokojem traktuje zarówno małego pacjenta jak i dorosłego .Z wnikliwością i precyzją podchodzi do leczenia endodontycznego u dorosłych pacjentów.

lekarz stomatolog Karolina Wróblewska - Z niezwykle pozytywną energią podchodzi do wszystkich pacjentów . Chirurgia stomatologiczna to jej pasja . Najpoważniejsze zabiegi przeprowadza sprawnie i szybko . Jej doświadczenie pozwala każdemu pacjentowi poczuć się w bezpiecznych rękach.

dr Jolanta Bobin - lekarz medycyny estetycznej- stomatolog . Ogromne doświadczenie , poczucie estetyki oraz ciągłe dokształcanie w zakresie medycyny estetycznej gwarantuje że w profesjonalny i bezpieczny sposób zaddba o naszą urodę . Zwolenniczka profilaktyki przeciwstarzeniowej .

dr Agata Wąchalska - lekarz medycyny estetycznej - lekarz chorób wewnętrznych. Niezwykle sympatyczna z uśmiechem na twarzy szybko zdiagnozuje jak można zadbać o zdrowy , promienny wygląd

Asystentka stomatologiczna Beata Płóciennik - Serdeczna i uśmiechnięta . Z wyjątkową cierpliwością traktuje wszystkie dzieci . Dobry duch gabinetu :)


Asystenka stomatologiczna Monika Szmelter - Przemiła usmiechnięta z empatią podchodząca do każdego pacjenta


Higienista stomatologiczna Dominika Lubińska – Zawsze wesoła i profesjonalna.


Recepcja - Jolanta Iwanaszko - Profesjonalizm , uprzejmość i uwaga na potrzeby wszystkich pacjentów . Uwielbiana przez pacjentów , zawsze służąca pomocą i radą .
Zobacz jeszcze:Wirtualna wycieczka po naszej przychodni
WEJDŹ
Galeria zdjęć
Zobacz